FACEBOOK
Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej o celu ich używania i moźliwości zmiany ustawień w przeglądarce.

Administrator: Sławomir Janikowski


Szkoła Muzyczna
ZMIEŃ KOLOR

Menu witryny

Webmaster

slawek19x@op.pl

Złota szkoła
Złota szkoła

Szkoła z Pasją
Szkoła z Pasją

Dzień językowy

18 maja świętowaliśmy w nieco inny sposób niż zwykle Dzień Językowy w szkole. Dołączyli do nas studenci z Niemiec, Hiszpanii, Rosji, Ukrainy, Maroka, Stanów Zjednoczonych, a nawet Indonezji z WSB- NLU w Nowym Sączu. Poprowadzili zajęcia, i tak z grupami języka niemieckiego Oliwer, z grupą języka rosyjskiego Natalia z Ukrainy i Ruslan z Rosji, z grupą języka hiszpańskiego Daniel i z grupą języka francuskiego Nadir i Salah.

Dawid (Stany Zjednoczone) i Aleks (Indonezja) reprezentowali język angielski. Wszyscy studenci opowiadali o swoich krajach w formie ciekawych prezentacji. Uczniowie KSP i KNOSM włączyli się w aktywny sposób zadając naszym miłym gościom wiele pytań. Bardzo szybko atmosfera przerodziła się w rodzinne biesiadowanie.

Dziękujemy szczególnie Pani dr Justynie Sokołowskiej-Woźniak Z WSB-NLU za zorganizowanie spotkania i za wieloletnią współpracę, studentom za spotkanie pełne życzliwości i otwarcia. Dziękujemy i zapraszamy na kolejne spotkania!

 
Copyright © Katolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna w Nowym Sączu. Wykonanie strony: mgr Sławomir Janikowski
  Szkoła korzysta z serwera www.sacz.pl, dzięki uprzejmości firmy