FACEBOOK
Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej o celu ich używania i moźliwości zmiany ustawień w przeglądarce.

Administrator: Sławomir Janikowski


Szkoła Muzyczna
ZMIEŃ KOLOR

Menu witryny

Webmaster

slawek19x@op.pl

Złota szkoła
Złota szkoła

Szkoła z Pasją
Szkoła z Pasją

Przegląd Twórczości

Dnia 1 czerwca 2017r. w Dniu Dziecka w naszej szkole odbył się Międzyklasowy Przegląd Twórczości Artystycznej. Wzięło w nim udział 24 uczniów z klas I-III i 13 z klas IV-VI. Uczestnicy prezentowali się w kategoriach: śpiew, gra na instrumencie i taniec. W młodszej grupie wiekowej I miejsce zajęła Rita Gajewska, która zagrała na fortepianie miniaturę Ludwiga van Beethovena „Dla Elizy”, II miejsce – Jowita Świerczek za taniec do muzyki z filmu „Amelia”, a III miejsce – Zosia Ochwat za zaśpiewanie piosenki „Laleczka z saskiej porcelany”. Wyróżnienie otrzymała Zosia Ciesielka grająca na fortepianie.

 

W starszej grupie wiekowej zwyciężyła Aleksandra Bołoz (utwór „Poemat” na fortepianie), II miejsce zajęła Martyna Noga, która zaśpiewała piosenkę francuską „Si jamaisj’oublie”, a III miejsce – duet Zuzanna Czerwińska i Marianna Marciszewska wykonujący piosenkę „Lava” z towarzyszeniem ukulele. Wyróżniona została Marlena Pietrzak za wykonanie na fortepianie utworu „Śmiały jeździec”.

 

Gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

 

 
Copyright © Katolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna w Nowym Sączu. Wykonanie strony: mgr Sławomir Janikowski
  Szkoła korzysta z serwera www.sacz.pl, dzięki uprzejmości firmy