FACEBOOK
Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej o celu ich używania i moźliwości zmiany ustawień w przeglądarce.

Szkoła Muzyczna
ZMIEŃ KOLOR

Menu witryny

Webmaster

slawek19x@op.pl

Złota szkoła
Złota szkoła

Szkoła z Pasją
Szkoła z Pasją

Wycieczka klas 1a i 1m do Krakowa

W dniu 16 kwietnia nasi pierwszoklasiści z samego rana wyruszyli do Królewskiego Miasta Krakowa. Na miejscu wzięliśmy udział w warsztatach aktorskich pt. "Tik Tak - złap czas!", które odbyły się w Teatrze J. Słowackiego. Podczas zajęć dzieci miały możliwość rozmowy z aktorem i dowiadywały się jak za pomocą środków scenicznych przedstawia się pojęcie czasu w teatrze. W grupach mogły także wystąpić w krótkich dramach, zaś na koniec wysłuchały pięknej bajki o krasnoludkach opowiedzianej przez aktora Teatru Słowackiego.

 

Po zajęciach wybraliśmy się na spacer po krakowskim rynku, zaś po nim udaliśmy się do Klockolandu. Tam dzieci brały udział w warsztatach pt. Niezwykły świat wynalazków". Można było poznać historię i zasady działania wybranych wynalazków. Uświadomić sobie jaką wartość w naszym życiu mają wynalazki ludzkości. Czy możemy wyobrazić sobie życie we współczesnych czasach bez samochodu czy telefonu???

 

Na koniec wycieczki dzieci miały okazję zakosztować ulubionych smakołyków w wymarzonym i wyczekanym McDonaldzie.

 

Do Nowego Sącza wróciliśmy o godz. 18 - najedzeni i uśmiechnięci.

 

Bardzo dziękujemy dzieciom za wspaniałą atmosferę, dużo radości u śmiechu, zaś Rodzicom towarzyszącym nam za obecność i uśmiech oraz pomoc w opiece nad naszymi dziećmi. To był bardzo miły dzień!!!

 

 
Copyright © Katolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna w Nowym Sączu. Wykonanie strony: mgr Sławomir Janikowski
  Szkoła korzysta z serwera www.sacz.pl, dzięki uprzejmości firmy