FACEBOOK
Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej o celu ich używania i moźliwości zmiany ustawień w przeglądarce.

Administrator: Sławomir Janikowski


Katolicka Szkoła Podstawowa
ZMIEŃ KOLOR

Menu główne

Strona www Eli

Jesteśmy na zumi.pl

zumi.pl - ksp

Rzetelna firma

Rzetelna firma
Watykan
Nasza diecezja
Nasza parafia
Ruch Światło-Życie
Promyczek Dobra
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Krakowie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
Zumi

Licznik odwiedzin


  Dzisiaj: 52 gości.
  Wczoraj: 550 gości.

           

 Zwycięzca 2014
"Opinii o szkole"
Szkoła Podstawowa o najlepszej opini w Nowym Sączu

Certyfikat
za wychowanie
Certyfikat Szkoły wyróżnionej za wychowanie


Złota szkoła
Złota szkoła


Szkoła z Pasją
Szkoła z Pasją

Długi weekend majowy
Przypominamy, że zgodnie z Rozporządzeniem MEN dot. organizacji roku szkolnego w roku szkolnym 2015/2016 ustalono wspólnie z Radą Rodziców i Radą Pedagogiczną 6 dodatkowych dni wolnych od zajęć lekcyjnych. Kolejnymi dniami wolnymi w tym roku szkolnym są 2, 4, 5, 6 maja 2016. W tym dniu dla dzieci, których rodzice nie mają możliwości zapewnienia opieki, organizowane będą w szkole zajęcia opiekuńcze (w tym dniu nie będzie obiadu).

 
Dzień Ziemi (26.04)
Dnia 26 kwietnia w naszej szkole obchodzony był Światowy Dzień Ziemi przygotowany przez p. Dorotę Citak i p. Beatę Król w ramach innowacji "Ziemia dla Człowieka, człowiek dla Ziemii" oraz szkolnego koła LOP. Został też zorganizowany Konkurs na najbardziej zieloną klasę, który wygrała klasa 5a.
 
Wizyta ratownika medycznego (22.04)
22 kwietnia klasy drugie wzięły udział w warsztatach z pierwszej pomocy przedmedycznej z udziałem ratownika medycznego. Uczniowie mieli możliwość dowiedzieć się co zrobić, gdy ktoś ulegnie wypadkowi, jak zabandażować ranę kończyny, czy głowy, jak wykonać masaż serca, czy "sztuczne oddychanie".
 
Spotkanie szkół w Krościenku (16.04.2016)
Dnia 16 IV 2016r. (sobota) przedstawiciele naszej szkoły: dyrekcja, nauczyciele, uczniowie udali się do Krościenka na spotkanie szkół noszących imię Ks. Franciszka Blachnickiego. Tegoroczne spotkanie było czasem łaski w Roku Jubileuszowym-Roku Miłosierdzia.
Czytaj całość
 
Karol Gucwa drugi w V Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym (18.04)
Nasza szkoła w dniu 18 kwietnia po raz piąty była organizatorem Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego. W etapie finałowym konkursu uczestniczyło osiem szkół podstawowych z terenu Nowego Sącza i powiatu nowosądeckiego. Teoretyczne i praktyczne prace uczniów oceniał dr Krzysztof Przybycień. Nagrodę główną - I miejsce (interaktywny tablet ufundowany przez firmę PROTEUSS) zdobył uczeń SP 7 - Jakub Mamczyk.
Czytaj całość
 
1050 rocznica Chrztu Polski (14.04)
14 kwietnia klasy 1a i 1b wraz z wychowawcami (Katarzyną Urbańczyk oraz Edytą Janikowską) z Katolickiej Szkoły Podstawowej zostały zaproszone do Katolickiego Przedszkola Niepublicznego w Nowym Sączu. Celem wizyty było obejrzenie wspaniałego przedstawienia przygotowanego przez przedszkolaków. Dzieci przypomniały, jak ważnym dniem dla Polaków był chrzest Polski w 966r.
 
Dziennik internetowy
Strona do logowania się do dziennika internetowego jest już dostępna po lewej stronie w menu w zakładce RODZICE:
- dziennik internetowy
 
Etap wojewódzki konkursu Baltie (13.04)
13 kwietnia odbył się w naszej szkole kolejny etap wojewódzki międzynarodowego konkursu programistycznego Baltie 2016. Nasi uczniowie rozwiązywali zadania konkursowe razem z uczniami z Szkoły Podstawowej nr 1 z Przyszowej pod nadzorem komisji: p. Małgorzaty Piszczek, p. Małgorzaty Bochenek oraz p. Sławomira Janikowskiego. Z niecierpliwością czekamy na wyniki.
 
Spotkanie Artystyczne "Podajmy sobie ręce" (07.04)
Dnia 7 kwietnia 2016r. w sali Przemienienia Pańskiego KSP odbyło się II Integracyjne Spotkanie Artystyczne pod hasłem "Podajmy sobie ręce". W atmosferze radości i przy dźwiękach muzyki uczniowie KNOSM I st. oraz uczestnicy WTZ z Gostwicy już po raz drugi świętowali wspólne spotkanie.
Czytaj całość
 
Rocznica Zbrodni Katyńskiej (11.04)
11 kwietnia odbyła się w naszej szkole akademia z okazji: 76. rocznicy Zbrodni Katyńskiej oraz 6. rocznicy katastrofy pod Smoleńskiem. W hołdzie Ofiarom oraz dla uczczenia pamięci wszystkich wymordowanych przez NKWD oraz tych, którzy zginęli w wypadku rządowego samolotu TU-154M pod Smoleńskiem, uczniowie naszej szkoły przedstawili krótki program artystyczny.
 
««  start « strona wstecz 1 2 3 4 5 strona dalej » koniec »»

Copyright © Katolicka Szkoła Podstawowa w Nowym Sączu. Wykonanie strony: mgr Sławomir Janikowski
  Szkoła korzysta z serwera www.sacz.pl, dzięki uprzejmości firmy