FACEBOOK
Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej o celu ich używania i moźliwości zmiany ustawień w przeglądarce.

Administrator: Sławomir Janikowski


Katolicka Szkoła Podstawowa
ZMIEŃ KOLOR

Menu główne

Strona www Eli

Jesteśmy na zumi.pl

zumi.pl - ksp

Rzetelna firma

Rzetelna firma
Watykan
Nasza diecezja
Nasza parafia
Ruch Światło-Życie
Promyczek Dobra
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Krakowie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
Zumi

Licznik odwiedzin


  Dzisiaj: 772 gości.
  Wczoraj: 303 gości.

           

 Zwycięzca 2014
"Opinii o szkole"
Szkoła Podstawowa o najlepszej opini w Nowym Sączu

Certyfikat
za wychowanie
Certyfikat Szkoły wyróżnionej za wychowanie


Złota szkoła
Złota szkoła


Szkoła z Pasją
Szkoła z Pasją

Rozpoczęcie roku szkolnego
Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2015/2016 odbędzie się 1 września 2015r. w Sali Przemienienia Pańskiego.
  • godz. 9.15 - klasy I-III,
  • godz. 10.30 - Msza Św.,
  • godz. 11.30 - klasy IV-VI.
 
Nabór uzupełniający
 
Komunikat o legitymacjach szkolnych
Czytaj całość
 
Zakończenie roku szkolnego 2014/2015 (26.06)
Po raz osiemnasty uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Ks. Franciszka Blachnickiego i po raz szósty uczniowie Katolickiej Niepublicznej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I Stopnia wspólnie świętowali zakończenie roku szkolnego. Uroczystość jak zwykle odbyła się w szkolnej auli czyli „Sali Przemienienia”. Był to rok wielu sukcesów uczniowskich na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim. Program artystyczny prezentowali najmłodsi uczniowie z klasy 1m i najstarsi - czyli tegoroczni absolwenci klas 6a,b,c,m. Wszyscy obecni na sali mieli możliwość obejrzeć film opracowany przez absolwentów oraz nowy film o naszej szkole.
Czytaj całość
 
Pożegnanie klas szóstych (25.06)
Na dzień przed zakończeniem roku szkolnego w Sali Przemienienia, bezpośrednio przed uroczystą mszą świętą, cała społeczność szkolna pożegnała uczniów klas szóstych. Tegoroczni absolwenci zaprezentowali, stojący na wysokim poziomie, program artystyczny, w którym w szczególny sposób wyrazili wdzięczność swoim nauczycielom i innym pracownikom szkoły za sześć wspaniałych lat nauki i zabawy.
Czytaj całość
 
Dzień Sportu (24.06)
W ramach współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Nowym Sączu (nasze szkoły są interesariuszami zewnętrznymi) na obiektach sportowych Instytutu Kultury Fizycznej po raz trzeci zorganizowaliśmy DZIEŃ SPORTU. Z tej okazji, nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali zawody sportowe i zabawy o charakterze rekreacyjno-sportowym. Do sędziowania wszystkich zawodów włączyli się również inni nauczyciele oraz wychowawcy klas.
Czytaj całość
 
Jarek w finale (14.06)

Jarek Komsta z kl. 6a wywalczył 24 miejsce w kategorii klas IV-VI w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym Baltie 2015, którego finał odbył się w dniach 12-14 czerwca 2015 r. w Warszawie, Gdańsku i Ružomberoku. Do konkursu zgłosiło się łącznie ponad dziewięć tysięcy uczniów z kilku krajów. Do finału w kategorii B, czyli uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej, zakwalifikowało się 132 uczestników. Gratulacje.

 
Żywa lekcja przyrody (29.05)
Dnia 29 maja w naszej szkole odbyła się „Lekcja przyrody na żywo”, która poświęcona była owadom. Spotkanie to prowadzone było przez p. dr Katarzynę Ryglicką. Dzięki tej lekcji uczniowie mogli zgłębić wiedzę i rozwinąć zainteresowania z zakresu świata owadów, a także przełamać lęk i obalić mity związane z tą liczną i bardzo różnorodną grupą zwierząt. Podczas spotkania zostały zaprezentowane żywe okazy karaczana, szarańczy, konika polnego, pszczoły miodnej, modliszki, larwy owadów oraz kolekcje zasuszonych motyli i chrząszczy z różnych rejonów naszego globu.
 
KSP "Sądecka Wieża Babel" (21.05)
Katolicka Szkoła Podstawowa i Katolicka Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna to „Sądeckie Wieże Babel”. Uczniowie na co dzień uczą się w nich sześciu języków obcych (angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego). W czwartek 21 maja na lekcjach językowych gościliśmy studentów z różnych stron świata, którzy na co dzień uczą się w sądeckiej WSB-NLU.
Czytaj całość
 
VI Powiatowy Rajd Szkół im. J. Pawła II (19.05)
W dniu 19 maja uczniowie naszej szkoły (Krzysztof Czerwiński, Zuzanna Czerwińska, Emilia Sułkowska, Gabriela Lach, Krzysztof Augustyński, Zuzanna Hatlaś, Bartosz Bodurka, Maria Ślusarek, Konrad Mędoń, Andrzej Majka) pod opieką pań Marty Dziedzic i Karoliny Zielińskiej wzięli udział w VI Powiatowym Rajdzie Szkół im. Jana Pawła II pod hasłem „Pilnujcie mi tych szlaków” w Krynicy Zdroju.
Czytaj całość
 
««  start « strona wstecz 1 2 3 4 5 strona dalej » koniec »»

Copyright © Katolicka Szkoła Podstawowa w Nowym Sączu. Wykonanie strony: mgr Sławomir Janikowski
  Szkoła korzysta z serwera www.sacz.pl, dzięki uprzejmości firmy