FACEBOOK
Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej o celu ich używania i moźliwości zmiany ustawień w przeglądarce.

Administrator: Sławomir Janikowski


Katolicka Szkoła Podstawowa
ZMIEŃ KOLOR

Menu główne

Strona www Eli

Jesteśmy na zumi.pl

zumi.pl - ksp

Rzetelna firma

Rzetelna firma
Watykan
Nasza diecezja
Nasza parafia
Ruch Światło-Życie
Promyczek Dobra
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Krakowie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
Zumi

Licznik odwiedzin


  Dzisiaj: 103 gości.
  Wczoraj: 345 gości.

           

Zwycięzca 2011 Szkoła Podstawowa o najlepszej opini w Nowym Sączu Certyfikat za wychowanie Certyfikat Szkoły wyróżnionej za wychowanie Złota szkoła Złota szkoła
Szkolny Konkurs Informatyczny (29.01)
29 stycznia odbył się w naszej szkole Konkurs Informatyczny, który wyłonił reprezentację KSP i KNOSM na IV Międzyszkolny Konkurs Informatyczny. Najlepsi w Konkursie okazali się: Krzysztof Czerwiński, Andrzej Kościsz i Mikołaj Krause. Bardzo dobry wynik mieli też piątoklasiści: Maria Dziedzic i Karol Gucwa, którzy uplasowali się tuż za podium, pokonując większość szóstoklasistów. Szczegółowe wyniki konkursu wraz w otrzymanymi przez uczniów ocenami w załączeniu.
 
"Szusuj razem z nami"
„Szusuj razem z nami” – zajęcia narciarskie podczas ferii zimowych Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, już po raz szósty z rzędu, organizujemy wyjazdy na narty pod hasłem „SZUSUJ RAZEM Z NAMI”. Wyjazdy te zaplanowane są w okresie ferii zimowych w dniach 16-20 lutego. Z uwagi na dotychczasowe doświadczenie oraz bezpieczeństwo i efektywność wykorzystania zakupionych karnetów, wybraliśmy po raz kolejny stację narciarską w Tyliczu (www.tylicz-ski.pl). Uczestnicy zajęć narciarskich organizowanych przez naszą szkołę to uczniowie klas I-VI, którzy potrafią jeździć na nartach i na wyciągu orczykowym, a w przypadku grupy zaawansowanej na wyciągu krzesełkowym. Istnieje również możliwość utworzenia grupy dla początkujących, czyli dla dzieci rozpoczynających naukę jazdy na nartach od zera.
Czytaj całość
 
XVI Przegląd Przedstawień (12,13.01)
12-13 stycznia 2015 odbył się XVI Międzyklasowy Przegląd Przedstawień Bożonarodzeniowych. Jury w składzie przewodznicząca Agata Godawska-Nicpońska, Marek Bałuka, Monika Kulpa (przedstawiciel rodziców), Emilia Sułkowska i Natasza Gródek (przedstawicieki społeczności uczniowskiej) po oglądnięciu 12 przedstawień postanowiło przyznać następujące nagrody.
Czytaj całość
 
Spotkanie bożonarodzeniowe (19.12)
W ostatnim dniu przed przerwą świąteczną odbyły się w naszje szkole wigilie klasowe, po których wszyscy spotkali się w Kaplicy Przemienienia na uroczystym spotkaniu bożonarodzeniowym. Po krótkim programie artystycznym dyrektor szkoły złożył życzenia świąteczne wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom.
 
Festiwal Piosenki Turystycznej (16.12)
W dniu 16 grudnia 2014r. uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej i Katolickiej Niepublicznej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. /Emilia Sułkowska, Krzysztof Czerwiński, Konrad Mędoń, Andrzej Majka, Zuzanna Czerwińska, Gabriela Michalik / pod opieką p. mgr Karoliny Zielińskiej wzięli udział w XXI Powiatowym Festiwalu Piosenki Turystycznej pod Honorowym Patronatem Starosty Nowosądeckiego Pana Jana Golonki.
Czytaj całość
 
Konkurs Baltie 2015
Rozpoczyna się kolejny Konkurs Programistyczny Baltie 2015. W Konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie z klas I - VI KSP i KNOSM. Już od tego tygodnia aż do 16 marca 2015 roku. Najlepsi uczniowie awansują do kolejnego etapu. 
Zapisy u. P Sławka Janikowskiego lub u p. Edyty Janikowskiej. Kod dostępu do zadań można uzyskać bezpośrednio u nauczyciela informatyki lub pod adresem e-mail: slawek19x@op.pl
Platforma z zadaniami: baltie.net
 
Wycieczka do Rożnowa (05.12)
W dniu 5 grudnia 2014r. uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej i Katolickiej Niepublicznej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. /Mikołaj Krause, Emilia Sułkowska, Krzysztof Czerwiński, Konrad Mędoń, Andrzej Majka, Jakub Babiarz , Gabriela Michalik / pod opieką p. mgr Marty Dziedzic wzięli udział w wycieczce pieszej Szkolnego Koła Krajoznawczo – Turystycznego - PTTK w ramach warsztatów pod hasłem „Zakończenie sezonu nad Jeziorem Rożnowskim”.
Czytaj całość
 
««  start « strona wstecz 1 2 3 4 strona dalej » koniec »»

Copyright © Katolicka Szkoła Podstawowa w Nowym Sączu. Wykonanie strony: mgr Sławomir Janikowski
  Szkoła korzysta z serwera www.sacz.pl, dzięki uprzejmości firmy