FACEBOOK
Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej o celu ich używania i moźliwości zmiany ustawień w przeglądarce.

Administrator: Sławomir Janikowski


Katolicka Szkoła Podstawowa
ZMIEŃ KOLOR

Menu główne

Strona www Eli

Jesteśmy na zumi.pl

zumi.pl - ksp

Rzetelna firma

Rzetelna firma
Watykan
Nasza diecezja
Nasza parafia
Ruch Światło-Życie
Promyczek Dobra
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Krakowie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
Zumi

Licznik odwiedzin


  Dzisiaj: 128 gości.
  Wczoraj: 475 gości.

           

 Zwycięzca 2014
"Opinii o szkole"
Szkoła Podstawowa o najlepszej opini w Nowym Sączu

Certyfikat
za wychowanie
Certyfikat Szkoły wyróżnionej za wychowanie


Złota szkoła
Złota szkoła


Szkoła z Pasją
Szkoła z Pasją

Jarek Komsta finalistą Międzynarodowego konkursu Baltie 2015!
Jarek Komsta (uczeń Katolickiej Szkoły Podstawowej) został finalistą w kolejnym konkursie programistycznym - Baltie 2015. Jarek awansował do fianłu z 16 miejscea w Małopolsce (18 miejsce w Polsce). 13 czerwca w Warszawie zmierzy się z najlepszymi uczniami z Polski, Czech i Słowacji. Z niecierpliwością czekamy na wyniki. Na uwagę zasługuje też 71 miejsce w Polsce Krzysztofa Czerwińskiego pośród ponad 9 tysięcy startujących w konkursie.
 
Komunikat Dyrektora Szkoły
Szanowni Państwo.
Dotarła do mnie informacja, że krąży po szkole i chyba niestety również po Nowym Sączu plotka, że naszym szkołom KSP i KNOSM I St. została wypowiedziana umowa najmu na budynek, w którym się aktualnie one znajdują. W związku z tym dalsze funkcjonowanie szkół stałoby pod znakiem zapytania. Jest to o tyle groźna pogłoska, że czasowo zbiega się ona z okresem prowadzonej przez nas rekrutacji do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego. Nie jest to pierwsza nieprawdziwa informacja, która została rozpowszechniona i dotyczy bezpośrednio naszych szkół.
Czytaj całość
 
Emilia Sułkowska i Aleksandra Woźniak LAUREATKAMI KONKURSU HUMANISTYCZNEGO!!!

Uczennice klas szóstych Emilia Sułkowska i Aleksandra Woźniak odniosły wielki sukces i uzyskały tytuł „LAUREATA” Małopolskiego Konkursu Humanistycznego i znalazły się w gronie 27 najlepszych uczniów MAŁOPOLSKI.

Czytaj całość
 
Krzysztof Czerwiński LAUREATEM KONKURSU INFORMATYCZNEGO!!!
Uczeń klasy szóstej Krzysztof Czerwiński odniósł wielki sukces i uzyskały tytuł „LAUREATA” Małopolskiego Konkursu Informatycznego „BALTIE 2015”. W etapie wojewódzkim naszą szkołę oprócz Krzysztofa Czerwińskiego reprezentowali: Anna Bałuszyńska, Konrad Mędoń i Maria Dziedzic, którzy uzyskali tytuł Finalisty.
Czytaj całość
 
XV Międzyszkolny Festiwal Młodych Talentów (24.04)
Dnia 24 IV 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Nowym Saczu odbył się XV Międzyszkolny Festiwal Młodych Talentów klas I-III. W festiwalu wzięło udział 11 nowosądeckich szkół podstawowych: Katolicka Szkoła Podstawowa, Katolicka Niepubliczna Szkoła Muzyczna, SP nr 3, 6, 7, 8, 9, 11, 16, 18 i 21. Był on rozgrywany w 5 kategoriach: śpiew z akompaniamentem, gra na instrumencie, taniec zespołowy, taniec indywidualny oraz kategoria plastyczna. Nasi uczniowie uzyskali następujące wyniki:
Gra na instrumencie: I miejsce – Tadeusz Repetowski / fortepian/ Katolicka Niepubliczna Szkoła Muzyczna, wyróżnienie Tymon Kulig/flet/ KSP

Śpiew z akompaniamentem - wyróżnienie - Martyna Noga klasa 2m KNOSM, Ewa Gucwa 2a 
 
3 miejsce chłopców w Mistrzostwach Nowego Sącza w Piłce Ręcznej

Reprezentacja naszej szkoły 17.04.2015 r. uczestniczyła w Mistrzostwach Nowego Sącza w piłce ręcznej chłopców. Po bardzo dobrej grze w fazie grupowej nasza reprezentacja zwyciężyła 7:1 z SP 16 i 8:3 z SP 18. Z pierwszego miejsca w grupie nasza drużyna awansowała do etapu finałowego, w którym to w meczach „każdy z każdym” zmierzyła się z SP 21 i SP 7.

Czytaj całość
 
Sukces muzyczny Marleny Pietrzak
W dniu 15 kwietnia 2015 r. w Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu odbył się XX Powiatowy Konkurs Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka. W kategorii fortepian w I kategorii wiekowej została wyróżniona uczennica kl. 2a Marlena Pietrzak.
 
1 miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Informat.
Wyniki klasyfikacji drużynowej:
1. Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Franciszka Blachnickiego w Nowym Sączu.
2. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Nowym Sączu.
3. Szkoła Podstawowa nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Nowym Sączu.
Nasza szkoła w dniu 15 kwietnia po raz czwarty była organizatorem Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego. W etapie finałowym konkursu uczestniczyło sześć szkół podstawowych z terenu Nowego Sącza. Teoretyczne i praktyczne prace uczniów oceniało niezależne jury w składzie: dr Krzysztof Przybycień (Wydział Nauk Społecznych i Informatyki WSB-NLU) i mgr Paweł Gutowski (Pałac Młodzieży).
Czytaj całość
 
Bessie i przyjaciele (21.04)
21 kwietnia w naszej szkole odbyło się kolejne spotkanie w ramach programu Bessi i przyjaciele. Tym razem gościli u nas ratownicy górscy z Krynickiej Grupy GOPR: Pan Daniel Urbański z synem Jakubem, Pan Tomasz Kościsz z córką Zosią oraz Pan Krzysztof Mółka. Podczas spotkania opowiedzieli nam o swojej pracy. Uczniowie oddziału przedszkolnego oraz klasy Ib mieli okazję zobaczyć sprzęt ratowniczy niezbędny w górach.
Czytaj całość
 
Spotkanie szkół w Krościenku (11.04)
Dnia 11 IV 2015r. (sobota) przedstawiciele naszej szkoły: dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i rodzice udali się do Krościenka na spotkanie szkół noszących imię Ks. Franciszka Blachnickiego. Do spotkania przygotowaliśmy się przez zrobienie prezentacji o ks. Franciszku Blachnickim, którą zaprezentowaliśmy na miejscu. Następnie wzięliśmy udział w uroczystej Mszy Św. oraz modlitwie przy grobie Ojca Franciszka. Na zakończenie otrzymaliśmy błogosławieństwo relikwiami św. Jana Pawła II.
Czytaj całość
 
««  start « strona wstecz 1 2 3 4 strona dalej » koniec »»

Copyright © Katolicka Szkoła Podstawowa w Nowym Sączu. Wykonanie strony: mgr Sławomir Janikowski
  Szkoła korzysta z serwera www.sacz.pl, dzięki uprzejmości firmy