FACEBOOK
Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej o celu ich używania i moźliwości zmiany ustawień w przeglądarce.

Administrator: Sławomir Janikowski


Katolicka Szkoła Podstawowa
ZMIEŃ KOLOR

Menu główne

Strona www Eli

Jesteśmy na zumi.pl

zumi.pl - ksp

Rzetelna firma

Rzetelna firma
Watykan
Nasza diecezja
Nasza parafia
Ruch Światło-Życie
Promyczek Dobra
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Krakowie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
Zumi

Licznik odwiedzin


  Dzisiaj: 87 gości.
  Wczoraj: 164 gości.

           

Zwycięzca 2011 Szkoła Podstawowa o najlepszej opini w Nowym Sączu Certyfikat za wychowanie Certyfikat Szkoły wyróżnionej za wychowanie Złota szkoła Złota szkoła

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2014/2015 - 01.09

Katolickiej Szkoły Podstawowej oraz
Katolickiej Niepublicznej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st.
  • Klasy „0” – III godz. 9:00 –Kaplica PP
  • 10:00 Msza Święta w Bazylice Św. Małgorzaty
  • Klasy IV – VI –po Mszy Św. – Kaplica PP


Zakończenie roku szkolnego (27.06)
W dniu 27 czerwca 2014 roku uczniowie naszej szkoły uroczyście skończyli rok szkolny 2013/2014. Dyrektor szkoły wręczył nagrody i wyróżnienia uczniom, którzy mogli pochwalić się wysokimi wynikami w nauce, sukcesami sportowymi lub osiągnięciami w innych dziedzinach życia szkoły, po czym wszyscy rozpoczęli długo wyczekiwane wakacje.
 
Dzień Sportu (23.06)
W poniedziałek 23 czerwca cała szkoła udała się do Instytutu Kultury Fizycznej PWSZ na Dzień Sportu. Uczniowie mieli możliwość poskakać na batucie oraz poćwiczyć na drążkach i równoważni. Odbyły się także zajęcia sportowe na świeżym powietrzu. Uczniowie uczniowie startowali w czwórboju, na który skałdały się: rzut piłeczką palantową, skok w dal, bieg krótki na 40 lub 60m oraz bieg długi na 400 lub 800m, w zależności od wieku dzieci.
 
Przegląd twórczości artystycznej (17,18.06)
W ostatnim tygodniu nauki w dniach 17 i 18 czerwca odbył się w naszej szkole finał XV Przeglądu Twórczości Artystycznej. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne i aktorskie. W tym roku w przeglądzie zwyciężyły klasa 2m w klasyfikacji klas I-III oraz klasa 4m w klasyfikacji klas IV-V.
 
Miłosierny sercem
14 czerwca pod ołtarzem papieskim w Starym Sącz została odprawiona Msza święta dziękczynna za kanonizację Św. Jana Pawła II. Liturgii przewodniczył metropolita przemyski abp Józef Michalik oraz biskup tarnowski Andrzej Jeż. Abp Józef Michalik w homilii podkreślał, że warto żyć pięknie, warto czynić dobro, warto miłować Boga i drugiego człowieka.
Po zakończeniu uroczystej mszy świętej 108 osób zostało wyróżnionych statuetką „Misericors” (Miłosierny Sercem). Wśród nich znalazły się nauczycielki z naszej szkoły, Pani Kinga Tokarczyk i Pani Irmina Michałowicz- Hajduk. Z rąk Biskupa Tarnowskiego, Andrzeja Jeża, odebrały podziękowanie za aktywne uczestniczenie w dziele miłosierdzia chrześcijańskiego przez życzliwą współpracę z Caritas i wspieranie jej inicjatyw w duchu ewangelicznej miłości bliźniego.
 
Wspomnienia z Hali Łabowskiej (14,15.06)
W dniach 14 – 15 czerwca 2014r Grupa Mediatorów szkolnych wraz ze starszymi kolegami i koleżankami z Zespołu Szkół Katolickich, Opiekunami i Przewodnikiem górskim wybrali się na Halę Łabowską. Niektórzy przypominali wielbłądy, tak byli obładowani bagażami, które naginały kręgosłupy.
Czytaj całość
 
Spotkanie z robotyką (11.06)
We środę 11 czerwca gościł w naszej szkole absolwent Katolickiej Szkoły Podstawowej Antoni Lis. Na spotkaniu zaprezentował on roboty z klocków Lego, a także przedstawił ciekawe propozycje zajęć dla uczniów. W załączeniu przedstawiamy plakat "Warsztaty Mistrzów" organizowanych w wakacje. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
 
Wyniki sprawdzianu szóstoklasistów (31.05)
Po raz 12 z rzędu uczniowie naszej szkoły uzyskali 9 stanin w ogólnopolskim sprawdzianie szóstoklasistów. Jest to nie lada wyczyn – mało szkół w Polsce może pochwalić się takim sukcesem. BRAWO UCZNIOWIE, NAUCZYCIELE I RODZICE !!!
 
««  start « strona wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 strona dalej » koniec »»

Copyright © Katolicka Szkoła Podstawowa w Nowym Sączu. Wykonanie strony: mgr Sławomir Janikowski
  Szkoła korzysta z serwera www.sacz.pl, dzięki uprzejmości firmy