FACEBOOK
Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej o celu ich używania i moźliwości zmiany ustawień w przeglądarce.

Administrator: Sławomir Janikowski


Katolicka Szkoła Podstawowa
ZMIEŃ KOLOR

Menu główne

Strona www Eli

Jesteśmy na zumi.pl

zumi.pl - ksp

Rzetelna firma

Rzetelna firma
Watykan
Nasza diecezja
Nasza parafia
Ruch Światło-Życie
Promyczek Dobra
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Krakowie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
Zumi

Licznik odwiedzin


  Dzisiaj: 738 gości.
  Wczoraj: 196 gości.

           

 Zwycięzca 2014
"Opinii o szkole"
Szkoła Podstawowa o najlepszej opini w Nowym Sączu

Certyfikat
za wychowanie
Certyfikat Szkoły wyróżnionej za wychowanie


Złota szkoła
Złota szkoła


Szkoła z Pasją
Szkoła z Pasją

Konkurs "Jak żyć w zgodzie ze zwierzętami"
Klasa I a wzięła udział w ogólnopolskim konkursie ekologicznym „Jak żyć w zgodzie ze zwierzętami”. Zadaniem uczniów było stworzenie makiety wsi lub miasta, w którym zarówno ludzie jak i zwierzęta czują się dobrze i bezpiecznie.
Czytaj całość
 
Święto Szkoły (16.05)
16 maja 2016 obchodziliśmy Święto Szkoły. W programie obchodów była Msza Święta w Bazylice św. Małgorzaty, prezentacja postaci patrona szkoły przygotowana przez panią Beatę Król wraz z uczniami klasy 5a, Przegląd Twórczości Artystycznej oraz zawody sportowe.
Czytaj całość
 
III Sądeckie Konfrontacje Artystyczne Talentów
9-12 maja 2016 r. w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu odbyły się III Sądeckie Konfrontacje Artystyczne Talentów. Katolicka Szkołę Podstawową reprezentowała Ewa Gucwa która brawurowo zaśpiewała piosenkę „Cud w szafie”.
 
Etap krajowy konkursu Baltie (14.05)
14 maja w szkole podstawowej nr 3 w Nowym Sączu odbył się etap krajowy konkursu Baltie 2016. Do polskiego finału w kategorii szkół podstawowych awansowało 208 uczniów z całej Polski. Najlepszy z naszych uczniów - Karol Gucwa z kl. 6a zajął 12 miejsce w Polsce.
 
Mamy Szkolnego Mistrza Pięknego Czytania (27.04)
Dnia 27 kwietnia 2016r. odbyła się druga edycja konkursu o tytuł Szkolnego Mistrza Pięknego Czytania pt. „Łamańce językowe – czyli wierszyki łamiące języki”. Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach wiekowych : klasy I –III oraz IV – VI.
Czytaj całość
 
Dzień Ziemi (26.04)
Dnia 26 kwietnia w naszej szkole obchodzony był Światowy Dzień Ziemi przygotowany przez p. Dorotę Citak i p. Beatę Król w ramach innowacji "Ziemia dla Człowieka, człowiek dla Ziemii" oraz szkolnego koła LOP. Został też zorganizowany Konkurs na najbardziej zieloną klasę, który wygrała klasa 5a.
 
Wizyta ratownika medycznego (22.04)
22 kwietnia klasy drugie wzięły udział w warsztatach z pierwszej pomocy przedmedycznej z udziałem ratownika medycznego. Uczniowie mieli możliwość dowiedzieć się co zrobić, gdy ktoś ulegnie wypadkowi, jak zabandażować ranę kończyny, czy głowy, jak wykonać masaż serca, czy "sztuczne oddychanie".
 
Spotkanie szkół w Krościenku (16.04.2016)
Dnia 16 IV 2016r. (sobota) przedstawiciele naszej szkoły: dyrekcja, nauczyciele, uczniowie udali się do Krościenka na spotkanie szkół noszących imię Ks. Franciszka Blachnickiego. Tegoroczne spotkanie było czasem łaski w Roku Jubileuszowym-Roku Miłosierdzia.
Czytaj całość
 
Karol Gucwa drugi w V Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym (18.04)
Nasza szkoła w dniu 18 kwietnia po raz piąty była organizatorem Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego. W etapie finałowym konkursu uczestniczyło osiem szkół podstawowych z terenu Nowego Sącza i powiatu nowosądeckiego. Teoretyczne i praktyczne prace uczniów oceniał dr Krzysztof Przybycień. Nagrodę główną - I miejsce (interaktywny tablet ufundowany przez firmę PROTEUSS) zdobył uczeń SP 7 - Jakub Mamczyk.
Czytaj całość
 
1050 rocznica Chrztu Polski (14.04)
14 kwietnia klasy 1a i 1b wraz z wychowawcami (Katarzyną Urbańczyk oraz Edytą Janikowską) z Katolickiej Szkoły Podstawowej zostały zaproszone do Katolickiego Przedszkola Niepublicznego w Nowym Sączu. Celem wizyty było obejrzenie wspaniałego przedstawienia przygotowanego przez przedszkolaków. Dzieci przypomniały, jak ważnym dniem dla Polaków był chrzest Polski w 966r.
 
««  start « strona wstecz 1 2 3 4 5 strona dalej » koniec »»

Copyright © Katolicka Szkoła Podstawowa w Nowym Sączu. Wykonanie strony: mgr Sławomir Janikowski
  Szkoła korzysta z serwera www.sacz.pl, dzięki uprzejmości firmy