FACEBOOK
Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej o celu ich używania i moźliwości zmiany ustawień w przeglądarce.

Administrator: Sławomir Janikowski


Katolicka Szkoła Podstawowa
ZMIEŃ KOLOR

Menu główne

Strona www Eli

Jesteśmy na zumi.pl

zumi.pl - ksp

Rzetelna firma

Rzetelna firma
Watykan
Nasza diecezja
Nasza parafia
Ruch Światło-Życie
Promyczek Dobra
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Krakowie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
Zumi

Licznik odwiedzin


  Dzisiaj: 80 gości.
  Wczoraj: 336 gości.

           

 Zwycięzca 2014
"Opinii o szkole"
Szkoła Podstawowa o najlepszej opini w Nowym Sączu

Certyfikat
za wychowanie
Certyfikat Szkoły wyróżnionej za wychowanie


Złota szkoła
Złota szkoła


Szkoła z Pasją
Szkoła z Pasją

ABC Dobrego Zachowania (17.11)
W dniu 17 listopada w odbył się szkolny konkurs na temat: ABC DOBREGO ZACHOWANIA. Organizatorami konkursu byli: Halina Czerwińska – pedagog szkolny, Marek Bałuka, Paulina Wiewiór. W skład jury weszli: pan Stanisław Szarek, pan Marek Bałuka i przedstawiciel rodziców - pan Paweł Załęski.
Czytaj całość
 
Odzyskanie Niepodległości (10.11)
W 96. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości, 10 listopada cała społeczność naszej szkoły zgromadziła się w Kaplicy Przemienienia Pańskiego, aby uczcić to narodowe święto. Podczas akademii przypomniane zostały walki Polaków o odzyskanie niepodległości. Na zakończenie Pan Dyrektor szkoły podsumował przedstawione wydarzenia historyczne.
 
Ślubowanie klas pierwszych (27.10)
27 października odbyło się uroczyste Ślubowanie Klas Pierwszych. Po odśpiewaniu hymnu szkoły, pan dyrektor Zbigniew Małek powitał obecnych w Sali Przemienienia zaproszonych gości, tegorocznych pierwszoklasistów, ich rodziny oraz nauczycieli.
Czytaj całość
 
Wspomnienie Jana Pawła II (16.10)
16 października w naszej szkole miały miejsce uroczyste obchody Dnia Papieża Polaka - Jana Pawła II. Podczas uroczystości nauczyciele i uczniowie mogli zobaczyć prezentację o Papieżu Polaku. Nie zabrakło też ciekawostek o życiu i działalności Jana Pawła II.
 
Dzien Edukacji Narodowej (13.10)
13 października w Kaplicy Przemienienia zebrali się nauczyciele, uczniowie, przedstawiciele rodziców i pracownicy szkoły na uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Akademię rozpoczął występ uczniów naszej szkoły. Na zakończenie występu uczniowie wręczyli nauczycielom wykonane przez siebie upominki.
 
Warsztaty ceramiczne (09.10)
W poniedziałek 09.10 w klasach 2a, 3a i 3m odbyły się warsztaty ceramiczne, poprowadzone przez P. Monikę Zielińską, podczas których przygotowano ozdoby świąteczne i maski jesienne. W ramach współpracy klasa 2a i klasy trzecie wybrały się na wycieczkę do Kubałówki w Podegrodziu.
 
Kochani uczniowie, drodzy rodzice
akcjaNasi uczniowie, członkowie Szkolnego Koła Caritas jak zwykle są pomysłowi i pracowici. Postanowili upiec ciasteczka, dzięki którym będziemy mogli wesprzeć Diecezjalną Akcję "Bilet dla Brata". Z okazji Dnia Papieskiego do łakoci dołączymy słowa Jana Pawła II pokrzepiające nasze serca:

Niech Wam Pan Jezus Błogosławi.

Opiekunowie SK Caritas :)
 
Akcja "Bilet dla Brata"
akcjaKOCHANI!!!
Szkolne Koła Caritas przeprowadza akcję "Bilet dla Brata". W ramach akcji rozprowadzamy: bransoletki, smycze, parasole, koszulki. Za Waszą otwartość Serca DZIĘKUJEMY !!!
 
Dni wolne

Sześć dodatkowych dni wolnych od zajęć lekcyjnych w roku szkolnym 2015/2016

Czytaj całość
 
Światowy Dzień Zwierząt (06.10)

6 października w naszej szkole obchodzony był po raz dziesiąty Światowy Dzień Ochrony Zwierząt. Z tej okazji zorganizowana została akademia mająca uwrażliwić dzieci na potrzeby zwierząt i na to jak ważna jest ochrona życia zwierząt, które bez nas sobie nie poradzą.

 
««  start « strona wstecz 1 2 strona dalej » koniec »»

Copyright © Katolicka Szkoła Podstawowa w Nowym Sączu. Wykonanie strony: mgr Sławomir Janikowski
  Szkoła korzysta z serwera www.sacz.pl, dzięki uprzejmości firmy