FACEBOOK
Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej o celu ich używania i moźliwości zmiany ustawień w przeglądarce.

Administrator: Sławomir Janikowski


Katolicka Szkoła Podstawowa
ZMIEŃ KOLOR

Menu główne

Strona www Eli

Jesteśmy na zumi.pl

zumi.pl - ksp

Rzetelna firma

Rzetelna firma
Watykan
Nasza diecezja
Nasza parafia
Ruch Światło-Życie
Promyczek Dobra
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Krakowie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
Zumi

Licznik odwiedzin


  Dzisiaj: 178 gości.
  Wczoraj: 313 gości.

           

Zwycięzca 2011 Szkoła Podstawowa o najlepszej opini w Nowym Sączu Certyfikat za wychowanie Certyfikat Szkoły wyróżnionej za wychowanie Złota szkoła Złota szkoła
Zaproszenie - konkurs - mediacje

Drodzy Uczniowie,
zapraszamy do udziału w VI edycji konkursu pt. "Jak rozwiązywać spory bez przemocy?"

Hasło tegorocznego konkursu brzmi: "Mój Przewodnik - moje bezpieczeństwo".
Prace należy oddawać do 12 listopada do sekretariatu Szkoły. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 21 listopada.

Pedagog wraz z Mediatorami szkolnymi

 
Dzień Nauczyciela (14.10)

14 października w Kaplicy Przemienienia zebrali się nauczyciele, uczniowie, przedstawiciele rodziców i pracownicy szkoły na uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Akademię rozpoczął występ uczniów naszej szkoły. Na zakończenie występu uczniowie wręczyli nauczycielom wykonane przez siebie upominki.

 
Światowy Dzień Zwierząt (06.10)

6 października w naszej szkole obchodzony był po raz dziewiąty Światowy Dzień Ochrony Zwierząt. Z tej okazji zorganizowana została akademia mająca uwrażliwić dzieci na potrzeby zwierząt i na to jak ważna jest ochrona życia zwierząt, które bez nas sobie nie poradzą.

 
Rozpoczęcie roku szk. 2014/15

1 września o godz. 9.00 w Kaplicy Przemienienia Pańskiego uczniowie KSP i KNOSM rozpoczęli uroczystą akademią nowy rok szkolny. Najpierw rok szkolny rozpoczęły klasy 0-III, następnie o godz. 10.00 została odprawiona uroczysta Msza Św. dla całej szkoły, a o godz. 11.00 klasy IV-VI przywitały nowy rok szkolny.

 
Zakończenie roku szkolnego (27.06)
W dniu 27 czerwca 2014 roku uczniowie naszej szkoły uroczyście skończyli rok szkolny 2013/2014. Dyrektor szkoły wręczył nagrody i wyróżnienia uczniom, którzy mogli pochwalić się wysokimi wynikami w nauce, sukcesami sportowymi lub osiągnięciami w innych dziedzinach życia szkoły, po czym wszyscy rozpoczęli długo wyczekiwane wakacje.
 
Dzień Sportu (23.06)
W poniedziałek 23 czerwca cała szkoła udała się do Instytutu Kultury Fizycznej PWSZ na Dzień Sportu. Uczniowie mieli możliwość poskakać na batucie oraz poćwiczyć na drążkach i równoważni. Odbyły się także zajęcia sportowe na świeżym powietrzu. Uczniowie uczniowie startowali w czwórboju, na który skałdały się: rzut piłeczką palantową, skok w dal, bieg krótki na 40 lub 60m oraz bieg długi na 400 lub 800m, w zależności od wieku dzieci.
 
Przegląd twórczości artystycznej (17,18.06)
W ostatnim tygodniu nauki w dniach 17 i 18 czerwca odbył się w naszej szkole finał XV Przeglądu Twórczości Artystycznej. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne i aktorskie. W tym roku w przeglądzie zwyciężyły klasa 2m w klasyfikacji klas I-III oraz klasa 4m w klasyfikacji klas IV-V.
 
««  start « strona wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 strona dalej » koniec »»

Copyright © Katolicka Szkoła Podstawowa w Nowym Sączu. Wykonanie strony: mgr Sławomir Janikowski
  Szkoła korzysta z serwera www.sacz.pl, dzięki uprzejmości firmy