FACEBOOK
Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej o celu ich używania i moźliwości zmiany ustawień w przeglądarce.

Katolicka Szkoła Podstawowa
ZMIEŃ KOLOR

Menu główne

Strona www Eli

Jesteśmy na zumi.pl

zumi.pl - ksp

Rzetelna firma

Rzetelna firma
Watykan
Nasza diecezja
Nasza parafia
Ruch Światło-Życie
Promyczek Dobra
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Krakowie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
Zumi

Licznik odwiedzin


Nasi partnerzy

  Dzisiaj: 81 gości.
  Wczoraj: 144 gości.

           

 Zwycięzca 2014
"Opinii o szkole"
Szkoła Podstawowa o najlepszej opini w Nowym Sączu

Certyfikat
za wychowanie
Certyfikat Szkoły wyróżnionej za wychowanie


Złota szkoła
Złota szkoła


Szkoła z Pasją
Szkoła z Pasją

 
Życzenia bożonarodzeniowe
 
Spotkanie bożonarodzeniowe (22.12)
22 grudnia odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, w trakcie której uczniowie klasy 6 mb mieli okazję zaprezentować swój talent muzyczny podczas grania kolęd. Z kolei klasa 3a i 3b przedstawili społeczności szkolnej jasełka pt. "Mały pastuszek i wielki rozbójnik".
W trakcie, kiedy uczniowie składali życzenia Dyrekcji i Nauczycielom, została zaśpiewana pieśń "Przekażmy sobie znak pokoju". Na zakończenie mieliśmy okazję wysłuchać bardzo refleksyjnej pieśni "Mario, czy już wiesz". Akademię poprzedziły wigilie klasowe, w trakcie których uczniowie, łamiąc się opłatkiem, składali sobie życzenia.
 
XVIII Przegląd Przedstawień (20.12)

20 grudnia 2016 roku pod okiem p. Marka Sendeckiego odbył się XVIII Międzyklasowy Przegląd Przedstawień Bożonarodzeniowych. Jury w składzie Ilona Szarek, Iza Kruczek oraz Stanisław Szarek po oglądnięciu przedstawień postanowiło przyznać I miejsce klasie 4a. Zwycięzcom gratulujemy.

 
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

IGRZYSKA   MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM   2016/2017

W dniu 16 listopada 2016r. w Hali Sportowej  MOSiR ul. Nadbrzeżna odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w Indywidualnym Tenisie Stołowym Chłopców.

Czytaj całość
 
Konkurs na kartkę z życzeniami
W okresie przedświątecznym poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia biblioteka szkolna przeprowadziła konkurs na kartkę z życzeniami świątecznymi. Jego celem było ocalenie od zapomnienia sztuki pisania życzeń, w tym przykładanie wagi do estetycznego i czytelnego pisma, pielęgnowanie pięknej tradycji Świąt Bożego Narodzenia oraz rozwijanie wyobraźni plastycznej.
Czytaj całość
 
Wizyta św. Mikołaja (06.12)
Święty Mikołaj jako biskup Miry wsławił się cudami oraz pomocą biednym i potrzebującym. Zgodnie z tradycją, po raz kolejny nawiedził on naszą szkołę. Jak wszystkie dzieci na Świecie, tak i nasi uczniowie z niecierpliwością oczekiwali Jego przyjścia. Z pomocą Aniołów i tragarzy św. Mikołaj obdarowywał dzieci prezentami pełnymi słodyczy i zabawek.
Najdłużej św. Mikołaj zagościł w zerówce, ponieważ dzieci przygotowały dla Niego prace plastyczne, życzenia i piosenki. Jak widać na zdjęciach radości i emocji było bardzo wiele. Święty Mikołaj pochwalił dzieci z obydwu Szkół Katolickich za dobre serce, które okazują dzieląc się często z innymi i pomagając innym uczestnicząc w różnych akcjach charytatywnych.
 
Finał programu "Robotyka Inspiruje" (02.12)
W finale programu "Robotyka Inspiruje" na drugim miejscu uplasowali się Kacper Kudlik i Mateusz Górski z Katolickiej Szkoły Podstawowej w Nowym Sączu. Najlepsze prace techniczne zaprezentowali Alan Kopiec i Jan Sadecki z Katolickiej Szkoły Podstawowej w Nowym Sączu. Jak podkreśla Piotr Grześków, prezes Fundacji Promocji Nauki i Kreatywności, wszyscy uczestnicy finału prezentowali bardzo wysoki i wyrównany poziom. Gratulujemy!
 
Zabawa w Towarzystwie Świętych (24.11)
Po raz pierwszy w historii naszej szkoły została zorganizowana zabawa wszystkich świętych. Zabawa odbyła się w czwartek 24 XI 2016r. w grupach wiekowych. Świętowanie w każdej grupie wiekowej rozpoczynało się od piosenki „ Taki duży, taki mały może świętym być”.
Czytaj całość
 
Jesienne konkursy czytelnicze
W październiku nasza biblioteka szkolna w ramach promocji czytelnictwa przeprowadziła 2 konkursy. Pierwszy z nich przeznaczony był dla uczniów z klas IV – VI oraz dla chętnych z klas niższych. Uczniowie wykonali pracę literacką (opowiadanie lub wiersz) na temat Biblioteka moich marzeń albo Dlaczego warto czytać książki?. Rys. Zosia Dyrek
Czytaj całość
 
Jak rozwiązywać spory bez przemocy? (24.11)
24 listopada 2016 r. w Sali Przemienienia Pańskiego odbyła się międzyszkolna wersja konkursu „Jak rozwiązywać spory bez przemocy?” pod hasłem „Nasi Dziadkowie – skarbnicą wiedzy i doświadczenia”. Oprócz rywalizacji uczniowie biorący udział w konkursie mieli okazję do spotkania z przedstawicielami Sądeckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zaproszeni goście przybliżyli nam informacje na temat uniwersytetu, jego działalności, własnych zainteresowań i pasji. Po raz kolejny przekonaliśmy się jak prawdziwe są słowa mówiące, że człowiek uczy się całe życie.
Czytaj całość
 
««  start « strona wstecz 1 2 3 strona dalej » koniec »»

Copyright © Katolicka Szkoła Podstawowa w Nowym Sączu. Wykonanie strony: mgr Sławomir Janikowski
  Szkoła korzysta z serwera www.sacz.pl, dzięki uprzejmości firmy