FACEBOOK
Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej o celu ich używania i moźliwości zmiany ustawień w przeglądarce.

Administrator: Sławomir Janikowski


Katolicka Szkoła Podstawowa
ZMIEŃ KOLOR

Menu główne

Strona www Eli

Jesteśmy na zumi.pl

zumi.pl - ksp

Rzetelna firma

Rzetelna firma
Watykan
Nasza diecezja
Nasza parafia
Ruch Światło-Życie
Promyczek Dobra
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Krakowie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
Zumi

Licznik odwiedzin


  Dzisiaj: 45 gości.
  Wczoraj: 276 gości.

           

 Zwycięzca 2014
"Opinii o szkole"
Szkoła Podstawowa o najlepszej opini w Nowym Sączu

Certyfikat
za wychowanie
Certyfikat Szkoły wyróżnionej za wychowanie


Złota szkoła
Złota szkoła


Szkoła z Pasją
Złota szkoła

Finaliści Małopolskiego Konkursu Humanistycznego

Uczennice klas szóstych Emilia Sułkowska i Aleksandra Woźniak zostały finalistkami etapu wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego organizowanego przez Małopolskiego Kuratora Oświaty w Krakowie. W dniu 4 marca 2015r. odbędzie się etap wojewódzki tego konkursu. Będziemy kibicować życząc obydwu uczennicom tytułu „LAUREATA”, który daje przywilej zwolnienia z pisania I cz. sprawdzianu szóstoklasistów z maksymalnym 100%-owym wynikiem. Nauczycielem języka polskiego w/w uczennic jest Pani mgr Beata Król.
 

Finaliści konkursu "Małopolski Baltie 2015"

Nasi uczniowie: Krzysztof Czerwiński, Anna Bałuszyńska, Konrad Mędoń i Maria Dziedzic awansowali do finału wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „Małopolski Baltie 2015” organizowanego przez Małopolskiego Kuratora Oświaty w Krakowie. Finał odbędzie się 12 marca 2015r. W ubiegłym roku szkolnym uczennica klasy szóstej Katarzyna Kawa została LAUREATKĄ tego konkursu, a także finalistką ogólnoposkiego etapu Międzynarodowego Konkursu "Baltie 2014", który odbył się w Gdyni. Nauczycielem informatyki w/w uczniów jest Pan mgr Sławomir Janikowski.
 

Nowy podział godzin od wtorku 3 marca 2015
UWAGA! Pobierz nowy podział godzin - ważny od wtorku 03.03.2015!
 
Wystawa "Eksperymentuj" (05.02)
5 lutego uczniowie KSP I KNOSM mogli oglądać wystawę „Eksperymentuj!” oraz pokazy z Centrum Nauki Kopernik z Warszawy. Uczniowie mieli okazję zobaczyć piętnaście interaktywnych eksponatów oraz urządzenia, których zadaniem jest zachęcenie do poszerzania wiedzy o zjawiskach zachodzących w otaczającym nas świecie.
 
IV Międzyszkolny Konkurs Informatyczny
 
Szkolny Konkurs Informatyczny (29.01)
29 stycznia odbył się w naszej szkole Konkurs Informatyczny, który wyłonił reprezentację KSP i KNOSM na IV Międzyszkolny Konkurs Informatyczny. Najlepsi w Konkursie okazali się: Krzysztof Czerwiński, Andrzej Kościsz i Mikołaj Krause. Bardzo dobry wynik mieli też piątoklasiści: Maria Dziedzic i Karol Gucwa, którzy uplasowali się tuż za podium, pokonując większość szóstoklasistów. Szczegółowe wyniki konkursu wraz w otrzymanymi przez uczniów ocenami w załączeniu.
 
"Szusuj razem z nami"
„Szusuj razem z nami” – zajęcia narciarskie podczas ferii zimowych Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, już po raz szósty z rzędu, organizujemy wyjazdy na narty pod hasłem „SZUSUJ RAZEM Z NAMI”. Wyjazdy te zaplanowane są w okresie ferii zimowych w dniach 16-20 lutego. Z uwagi na dotychczasowe doświadczenie oraz bezpieczeństwo i efektywność wykorzystania zakupionych karnetów, wybraliśmy po raz kolejny stację narciarską w Tyliczu (www.tylicz-ski.pl). Uczestnicy zajęć narciarskich organizowanych przez naszą szkołę to uczniowie klas I-VI, którzy potrafią jeździć na nartach i na wyciągu orczykowym, a w przypadku grupy zaawansowanej na wyciągu krzesełkowym. Istnieje również możliwość utworzenia grupy dla początkujących, czyli dla dzieci rozpoczynających naukę jazdy na nartach od zera.
Czytaj całość
 
XVI Przegląd Przedstawień (12,13.01)
12-13 stycznia 2015 odbył się XVI Międzyklasowy Przegląd Przedstawień Bożonarodzeniowych. Jury w składzie przewodznicząca Agata Godawska-Nicpońska, Marek Bałuka, Monika Kulpa (przedstawiciel rodziców), Emilia Sułkowska i Natasza Gródek (przedstawicieki społeczności uczniowskiej) po oglądnięciu 12 przedstawień postanowiło przyznać następujące nagrody.
Czytaj całość
 
Spotkanie bożonarodzeniowe (19.12)
W ostatnim dniu przed przerwą świąteczną odbyły się w naszje szkole wigilie klasowe, po których wszyscy spotkali się w Kaplicy Przemienienia na uroczystym spotkaniu bożonarodzeniowym. Po krótkim programie artystycznym dyrektor szkoły złożył życzenia świąteczne wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom.
 
««  start « strona wstecz 1 2 3 4 strona dalej » koniec »»

Copyright © Katolicka Szkoła Podstawowa w Nowym Sączu. Wykonanie strony: mgr Sławomir Janikowski
  Szkoła korzysta z serwera www.sacz.pl, dzięki uprzejmości firmy