FACEBOOK
Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej o celu ich używania i moźliwości zmiany ustawień w przeglądarce.

Administrator: Sławomir Janikowski


Katolicka Szkoła Podstawowa
ZMIEŃ KOLOR

Menu główne

Strona www Eli

Jesteśmy na zumi.pl

zumi.pl - ksp

Rzetelna firma

Rzetelna firma
Watykan
Nasza diecezja
Nasza parafia
Ruch Światło-Życie
Promyczek Dobra
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Krakowie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
Zumi

Licznik odwiedzin


  Dzisiaj: 51 gości.
  Wczoraj: 203 gości.

           

 Zwycięzca 2014
"Opinii o szkole"
Szkoła Podstawowa o najlepszej opini w Nowym Sączu

Certyfikat
za wychowanie
Certyfikat Szkoły wyróżnionej za wychowanie


Złota szkoła
Złota szkoła


Szkoła z Pasją
Szkoła z Pasją

Nowe przepisy!!!
Szanowni Rodzice.
Dotyczy legitymacji szkolnych.
Nowe przepisy wydane przez MEN nakładają na szkoły obowiązek dopisania na dotychczas wydanych legitymacjach szkolnych numer PSL ucznia i opatrzenie go pieczęcią szkoły.

Informowaliśmy o tym uczniów ale nie wszyscy wywiązali się z obowiązku dostarczenia druków, dlatego przypominamy po raz kolejny o tym obowiązku. Legitymacja bez numeru PSL jest nieważna i nie uprawnia do ewentualnych zniżek.
 
Zapraszamy na koncert
 
Wycieczka do Muszyny Złockie 15-17.06.2015
POBIERZ HARMONOGRAM WYCIECZKI
 
 
Nabór uzupełniający
 
Żywa lekcja przyrody (29.05)
Dnia 29 maja w naszej szkole odbyła się „Lekcja przyrody na żywo”, która poświęcona była owadom. Spotkanie to prowadzone było przez p. dr Katarzynę Ryglicką. Dzięki tej lekcji uczniowie mogli zgłębić wiedzę i rozwinąć zainteresowania z zakresu świata owadów, a także przełamać lęk i obalić mity związane z tą liczną i bardzo różnorodną grupą zwierząt. Podczas spotkania zostały zaprezentowane żywe okazy karaczana, szarańczy, konika polnego, pszczoły miodnej, modliszki, larwy owadów oraz kolekcje zasuszonych motyli i chrząszczy z różnych rejonów naszego globu.
 
KSP "Sądecka Wieża Babel" (21.05)
Katolicka Szkoła Podstawowa i Katolicka Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna to „Sądeckie Wieże Babel”. Uczniowie na co dzień uczą się w nich sześciu języków obcych (angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego). W czwartek 21 maja na lekcjach językowych gościliśmy studentów z różnych stron świata, którzy na co dzień uczą się w sądeckiej WSB-NLU.
Czytaj całość
 
VI Powiatowy Rajd Szkół im. J. Pawła II (19.05)
W dniu 19 maja uczniowie naszej szkoły (Krzysztof Czerwiński, Zuzanna Czerwińska, Emilia Sułkowska, Gabriela Lach, Krzysztof Augustyński, Zuzanna Hatlaś, Bartosz Bodurka, Maria Ślusarek, Konrad Mędoń, Andrzej Majka) pod opieką pań Marty Dziedzic i Karoliny Zielińskiej wzięli udział w VI Powiatowym Rajdzie Szkół im. Jana Pawła II pod hasłem „Pilnujcie mi tych szlaków” w Krynicy Zdroju.
Czytaj całość
 
Święto Szkoły (15.05)
W piątek 15 maja obchodziliśmy 18-lecie istnienia szkoły. Świętowanie rozpoczęliśmy uroczystą Mszą Świętą w bazylice św. Małgorzaty. Po eucharystii wszyscy spotkali się w Sali Przemienia Pańskiego w budynku szkoły. Podczas uroczystości uczniowie klas IV-VI mogili wykazać się w dwóch konkurencjach: piosenka i skecz. Na koniec rozegrany został mezcz Nauczyciele-Uczniowie na boisku Jezuickiego Centrum Edukacyjnego, ktory zakończył się wynikiem 4 do 3 dla nauczycieli. Uczniowie klas młodszych uczestniczyli w grach i zabawach na świeżym powietrzu.
 
Jarek Komsta finalistą Międzynarodowego konkursu Baltie 2015!
Jarek Komsta (uczeń Katolickiej Szkoły Podstawowej) został finalistą w kolejnym konkursie programistycznym - Baltie 2015. Jarek awansował do fianłu z 16 miejscea w Małopolsce (18 miejsce w Polsce). 13 czerwca w Warszawie zmierzy się z najlepszymi uczniami z Polski, Czech i Słowacji. Z niecierpliwością czekamy na wyniki. Na uwagę zasługuje też 71 miejsce w Polsce Krzysztofa Czerwińskiego pośród ponad 9 tysięcy startujących w konkursie.
 
Komunikat Dyrektora Szkoły
Szanowni Państwo.
Dotarła do mnie informacja, że krąży po szkole i chyba niestety również po Nowym Sączu plotka, że naszym szkołom KSP i KNOSM I St. została wypowiedziana umowa najmu na budynek, w którym się aktualnie one znajdują. W związku z tym dalsze funkcjonowanie szkół stałoby pod znakiem zapytania. Jest to o tyle groźna pogłoska, że czasowo zbiega się ona z okresem prowadzonej przez nas rekrutacji do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego. Nie jest to pierwsza nieprawdziwa informacja, która została rozpowszechniona i dotyczy bezpośrednio naszych szkół.
Czytaj całość
 
««  start « strona wstecz 1 2 3 4 5 strona dalej » koniec »»

Copyright © Katolicka Szkoła Podstawowa w Nowym Sączu. Wykonanie strony: mgr Sławomir Janikowski
  Szkoła korzysta z serwera www.sacz.pl, dzięki uprzejmości firmy