FACEBOOK
Ta strona używa plików Cookies. Czytaj więcej o celu ich używania i moźliwości zmiany ustawień w przeglądarce.

Administrator: Sławomir Janikowski


Katolicka Szkoła Podstawowa
ZMIEŃ KOLOR

Menu główne

Strona www Eli

Jesteśmy na zumi.pl

zumi.pl - ksp

Rzetelna firma

Rzetelna firma
Watykan
Nasza diecezja
Nasza parafia
Ruch Światło-Życie
Promyczek Dobra
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Krakowie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
Zumi

Licznik odwiedzin


  Dzisiaj: 28 gości.
  Wczoraj: 87 gości.

           

Zwycięzca 2011 Szkoła Podstawowa o najlepszej opini w Nowym Sączu Certyfikat za wychowanie Certyfikat Szkoły wyróżnionej za wychowanie Złota szkoła Złota szkoła
Konkurs Baltie 2015
Rozpoczyna się kolejny Konkurs Programistyczny Baltie 2015. W Konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie z klas I - VI KSP i KNOSM. Już od tego tygodnia aż do 16 marca 2015 roku. Najlepsi uczniowie awansują do kolejnego etapu. 
Zapisy u. P Sławka Janikowskiego lub u p. Edyty Janikowskiej. Kod dostępu do zadań można uzyskać bezpośrednio u nauczyciela informatyki lub pod adresem e-mail: slawek19x@op.pl
Platforma z zadaniami: baltie.net
 
Zbiórka nakrętek dla Kacperka

Szkolne Koło Caritas włącza się w akcję Nakrętki dla Kacperka. Zbiór nakrętek w świetlicy szkolnej. Pomóż choremu Kacperkowi.

 
Wizyta Św. Mikołaja (05.12)
5 grudnia Święty Mikołaj na całym świecie obdarowuje dzieci prezentami. W swojej wędrówce nie zapomniał o naszej szkole. Dotarł do nas z aniołkami. Po upewnieniu się czy wszyscy zasłużyli na nagrodę, rozdał prezenty. Radości z otrzymanych podarków nie było końca. Na zakończenie Św. Mikołaj życzył wszystkim wesołych świąt Bożego Narodzenia.
 
Wycieczka PTTK w Pieniny (20.11)
W dniu 20 listopada uczniowie KSP i KNOSM (Mikołaj Krause, Gabriela Lach, Emilia Sułkowska, Maja Podhorecka, Krzysztof Czerwiński, Zuzanna Czerwińska, Martyna Noga, Jadwiga Kondracka, Zuzanna Hatlaś, Konrad Mędoń, Andrzej Majka, Mateusz Noga) pod opieką p. mgr Marty Dziedzic i p. mgr Karoliny Zielińskiej wzięli udział w wycieczce pieszej Szkolnego Koła Krajoznawczo – Turystycznego - PTTK w ramach warsztatów pod hasłem „Jesień w Pieninach”.
Czytaj całość
 
KSP i KNOSM - Małopolskimi Szkołami z Pasją
Zgodnie z wcześniejszą informacją została rozstrzygnięta trzecia edycja Konkursu „Małopolska Szkoła z Pasją”. W kategorii szkół podstawowych prestiżowe wyróżnienie uzyskała Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Franciszka BlachnickiegoKatolicka Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Nowym Sączu.
Wyżej wymienione szkoły są jedynymi sądeckimi „podstawówkami” wyróżnionymi w dotychczasowych trzech edycjach tego konkursu i jedynymi szkołami niepublicznymi z terenu województwa małopolskiego. Prestiżową nagrodę wraz z dyrektorem Zbigniewem Małkiem odebrali przedstawiciele uczniów Aleksandra Woźniak (KNOSM) i Artur Szarota (KSP).
Czytaj całość
 
Konkurs "Jak rozwiązywać spory...?" (21.11)
W dniu 21 listopada w Katolickiej Szkole Podstawowej im. Ks. Franciszka Blachnickiego odbyło się rozstrzygnięcie VI edycji konkursu pt. „Jak rozwiązywać spory bez przemocy?”. Hasło tego roku brzmiało: „MÓJ PRZEWODNIK – MOJE BEZPIECZEŃSTWO”. Patronat honorowy nad konkursem objął poseł na Sejm RP – Piotr Naimski. Organizatorem konkursu była Fundacja Ostoja wraz z Katolicką Szkołą Podstawową w Nowym Sączu.
Czytaj całość
 
Chłopska szkoła biznesu (20.11)
Po raz drugi w naszej szkole w ramach tygodnia przedsiębiorczości odbyła się gra - Chłopska Szkoła Biznesu. Uczniowie kl. IV-VI KSP i KNOSM mogli nabyć umiejętności związane z kupnem i sprzedażą towarów na rynku gospodarczym. Gra została poprowadzona przez panią Agnieszkę Krawinską.
 
««  start « strona wstecz 1 2 3 strona dalej » koniec »»

Copyright © Katolicka Szkoła Podstawowa w Nowym Sączu. Wykonanie strony: mgr Sławomir Janikowski
  Szkoła korzysta z serwera www.sacz.pl, dzięki uprzejmości firmy